قیمت روز انواع گوشی موبایل قیمت روز انواع گوشی موبایل .

قیمت روز انواع گوشی موبایل

خبر 21 مهر

 

 


چهارمین جلسه دادگاه «محمد امامی»؛ تشکر متهم به فساد اقتصادی از نامه برخی بازیگران برای آزادی وی
قهرمانی، نماینده دادستان: آقای محمد امامی میگه تسهیلات دریافتی‌م عام بوده میتونستم هرجا خرج کنم. این نامه درخواست تسهیلات مدیرعامل شرکت ایشونه که نوشته برای ساخت پالایشگاه میعانات گازی میخوایم. بعد فاکتور صوری کاغذ آوردن. ولی نهایتا پول‌ها بحساب بازیگرها و خانواده امامی رفته.
محمد امامی متهم فساد بانک سرمایه و تهیه کننده شهرزاد: از ظلم بزرگی که در حق بازیگران شریف سریال شهرزاد شد و از آنها به دلیل همه توهین‌هایی که به خاطر من صورت گرفته بود، با تمام وجود عذرخواهی می‌کنم و از نامه حمایتی که برای مرخصی من نوشتند کمال تشکر را دارم. از اینکه به خاطر این نامه مورد حمله رسانه‌های قرار گرفتند عذرخواهی می کنم

 

 

 

دستور رهبر انقلاب: برخی سفرها در شرایط کرونا باید ممنوع شود
رهبر انقلاب، صبح امروز:

ظابطه‌گذاری‌ها بایستی حاکمیتی و الزامی باشد. این را من از مدتها پیش البته به رئیس‌جمهور محترم و به مسئولین محترم هم گفته‌ام که بایستی الزام بشود.

یک مواردی هست که بعضی از فعالیتها بایستی تعطیل بشود، بعضی از سفرها بایستی ممنوع بشود؛ همچنان‌که ملاحظه کردید، سفر اربعین را مردم متدین و مؤمن ما پذیرفتند؛ گفتیم نروید به طرف مرز، نرفتند؛ این خیلی مهم است.

جلوی بعضی از سفرها واقعاً باید گرفته بشود، گاهی بعضی از سفرها موجب میشود که شیوع بی‌محابا و بدون قابلیت کنترل انجام بگیرد که واقعاً مایه‌ی تأسف است. 

 

 

 

وزیر بهداشت: آزمایش واکسن ایرانی کرونا بر روی حیوان نتایج خوبی داشت/آغاز تست انسانی تا ۳ هفته آینده
 سعید نمکی با اشاره به پیشرفت‌ های ایران در زمینه تولید واکسن کرونا، گفت: در مراحل مختلف کار را دنبال کرده‌ایم و آزمایش بر نمونه حیوانی تا میمون هم انجام شده و نتایج بسیار خوبی گرفتیم.

در ۲ تا ۳ هفته آینده کار آزمایش واکسن بر نمونه انسانی را آغاز خواهیم کرد.

 

 

 

ایران آماده تسهیل مذاکرات میان آذربایجان و ارمنستان است
سید عباس موسوی، سفیر ایران در باکو:

ایران از نقض آتش بس از سوی جمهوری آذربایجان و ارمنستان متاسف است و حمله به غیرنظامیان و مناطق مسکونی را محکوم کرد.

ایران آمادگی‌اش برای تسهیل مذاکرات میان طرف‌های در جنگ را بر اساس قوانین بین‌المللی،  احترام به تمامیت ارضی و تخلیه مناطق اشغال شده اعلام می‌دارد./

 

 


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۱ مهر ۱۳۹۹ساعت: ۰۳:۱۴:۴۸ توسط:digigooshi موضوع: نظرات (0)